• Stypendia Burmistrza dla naszych uczniów!

• 06.07.2020 09:53
        • Za  wspaniałą pracę w roku 2019/20  uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody finansowe od Burmistrza Miasta Jasła.

Do Nagrody Burmistrza Miasta Jasła za wyniki w nauce wytypowano:

1. Weronika Szerląg – klasa 8 a
          2. Aleksandra Michalik    Klasa 8a
          3. Przemysław Niemczyński  klasa 8a
          4. Grażyna Schabińska – klasa 7a
          5. Aleksandra Czech    - klasa 7a
          6. Małgorzata Janik –  klasa 6a
          7. Katarzyna Lisowska   - klasa 6a
          8. Wiktor Kozicki   -  klasa 6a
          9. Ida Lenar   -    klasa 6a
          10. Julia Daniło  -   klasa 6b
          11. Laura Janik  -     klasa 5a

Za wyniki sportowe  stypendium Burmistrza Miasta Jasła otrzymał również Hubert Matiaszewski z kl. 7a  na codzien trenujący pływanie w KS SPEED Jasło.

Ogromnie Waszystkim gratulujemy!!!

• 6 laureatów konkursu "Mój pomysł na lokalny biznes" !!!!

• 16.06.2020 15:50
        • Aż 6 laureatów z naszej szkoły w konkursie
          "Mój pomysł na lokalny biznes"  !!!!!

Trzy pierwsze miejsca dla laureatów:
          Grażyna Schabińska
          Zuzanna Rówińska
          Aleksanra Czech
          Trzy drugie miejsca dla laureatów:
          Aleksandra Setlak
          Dawid Warchoł
          Gabriela Skocz
          Jesteśmy z Was bardzo dumni, tym bardziej, że program od 3 miesięcy był realizowany online. Dziękujemy, że "chciało się Wam chcieć", a w przyszłości życzymy Wam wielkich sukcesów w nowych biznesach!

• SUKCES !!!!!!!!!!!!!! Wyróżnienie dla 3a!

• 16.06.2020 14:13
        • Klasa 3a wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie

,,Dobrze jemy ze Szkołą na Widelcu”

Wielkie gratulacje!!!

Jesteśmy dumni z Waszego sukcesu!

Przedmiotem konkursu ,,Dobrze jemy, bo gotujemy” było stworzenie ,,Klasowej książki kucharskiej”. Uczniowie klasy 3a bardzo się postarali i praca spodobała się jury konkursu.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy uczestniczyli i pomagali w realizacji  programu  bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy!

To program skierowany do uczniów klas „0” oraz I-III szkół podstawowych. Ma charakter projektu długofalowego, którego trzecia edycja trwała od września 2019 do czerwca 2020. Celem organizatora, czyli Fundacji Szkoła na Widelcu, jest przede wszystkim edukacja w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia oraz zachęcenie najmłodszych do gotowania. Program został przygotowany we współpracy z dietetykami, pedagogami i objęty patronatem Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Instytutu Żywności i Żywienia, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Rzecznika Praw Dziecka. Fundacja Szkoła na Widelcu działa od ponad 8 lat na rzecz poprawy jakości żywienia dzieci w szkołach i przedszkolach. Uczy, czym jest dobre jedzenie, skąd się bierze i dlaczego jest takie ważne. Jej założycielem i prezesem jest Grzegorz Łapanowski. Fundacja tworzy i realizuje programy edukacyjno-kulinarne, bazujące na połączeniu zajęć teoretycznych i praktycznych.

Nagrody dla klasy 3a i naszej szkoły, które w tym roku przyjdą pocztą:

• sprzęt od marki Tefal do prowadzenia zajęć kulinarnych w szkole:  Blender kielichowy Blend Force
          • zestaw utensyliów kuchennych Inginio i koszyk do gotowania na parze dla nauczyciela od marki Tefal
          • 25 desek do krojenia od marki Horteks
          • oliwa Extra Vergine Mini dla 25 uczniów Monini
          • 25 fartuszków dla uczniów od marki Baziółka
          • 1 fartuch dla nauczyciela od marki Baziółka
          • zestaw Ziół na parapetowy ogródek od marki Baziółka
        •  Finalistka wojewódzkiego etapu Konkursu z Języka Polskiego!
        • Finalistka wojewódzkiego etapu Konkursu z Języka Polskiego!

• 21.05.2020 18:11
        • Zakończyły się zmagania konkursów  organizowanych przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Miło nam poinformować o sukcesie naszej uczennicy:

Finalistką
          etapu wojewódzkiego Konkursu języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Podkarpackiego w roku szkolnym 2019/2020
          została uczennica klasy 8a:
          Weronika Szerląg!!!

Ogromne gratulacje!!!
        • Międzynarodowy Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży "Twórcza Polska i Polonia", Ustka.

• 21.05.2020 17:54
        • Dyplom za udział w Międzynarodowym Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży "Twórcza Polska i Polonia", Ustka 2020 dla ALEKSANDRY KMIECIK-GOLEŃ .

Zgłosiło się do niego 330 młodych autorów z Polski, Litwy i USA, którzy nadesłali do Ustki 195 utworów prozatorskich i 405 wierszy.
          Dziękujemy Młodej Autorce za reprezentowanie naszej szkoły w konkursie.
          Pani Magdalenie Janidze-Żdan dziękujemy za czuwanie nad rozkwitem talentów pisarskich swoich uczniów.