• Mistrzowie w I konkursie gastronomicznym dla uczniów szkół podstawowych!!!

• 24.04.2024 09:58
        • W dniu 19.04.2024r. w Zespole Szkół nr 3 im. Stanisława Piotrowskiego odbyła się I edycja Konkursu Gastronomicznego dla szkół podstawowych.
          Mistrzem została drużyna z naszej szkoły w składzie: Maria Kasprzyk oraz Kacper Żyra.
          Nie mogło być inaczej !!! Nasi Mistrzowie z kl. 7b Marysia  i Kacper są przecież zwycięzcami ogólnopolskiej "Szkoły na widelcu" sprzed 4 lat.
          Konkurs polegał na wykonaniu jak i zaserwowaniu tradycyjnych podkarpackich proziaków.  Każda z drużyn miała swojego "anioła stróża"  z klas 3c i 1c z kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych.  W jury zasiadła Pani Justyna Kosiba - właścicielka restauracji Słodko-Słono u Zofii, dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle - pani Agnieszka Chłopek oraz przedstawiciel grona pedagogicznego - pani Edyta Jamrogiewicz.
          Drużyny pracowały na wyrównanym poziomie, w fantastycznej atmosferze, ale na koniec prac musieli zostać wyłonieni zwycięzcy.
          Jestesmy dumni! Gratulacje!
        • Konkurs plastyczny - ,,Moja wymarzona złota rybka”

• 11.04.2024 09:18
        • W ogólnopolskim konkursie plastycznym wzięło udział 2 uczniów z klasy 1a. Dzieci wykonały piękne prace, które zostały przekazane do organizatora konkursu „Muzeum Złotej Rybki” w Krzemiennej. Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci tematyką środowiska wodnego. Dodatkowo zachęcał do rozwijania umiejętności plastycznych, kreatywności i wrażliwości estetycznej.
          Uczestnicy otrzymali Dyplom okolicznościowy oraz bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Złotej Rybki.
        • Talent przedszkolaka 2024

• 19.03.2024 18:36
        • Nasze przedszkolaki Iga i Szymon z grupy Sówek wzięły dzisiaj udział w przeglądzie wokalno-tanecznym "Talent Przedszkolaka", prezentując piosenkę promującą zdrowy styl życia i sport.
          Ich żywiołowy, aktywny i radosny występ zachwycił publiczność, zdobywając uznanie wszystkich obecnych.
          Na zakończenie otrzymali nagrody a przedszkole pamiątkowy dyplom.
          Iga, Szymon, jesteśmy z Was dumni!!! Tak się rzeźbi charakter! 😍
          Ps. Chłopaki, dziewczyny! Ćwiczymy!!!
          Organizatorem przeglądu było Przedszkole Miejskie nr 10 w Jaśle. Dziękujemy za za zaproszenie!