• Zainteresowania, hobby i pasje naszych dziadków i babć- trzeci etap projektu – 3a

• 20.06.2023 15:35
      • Na ostatnim etapie projektu uczniowie przedstawili zainteresowania swoich babć i dziadków, a nawet pradziadków.

Emil napisał o swojej babci Ewie, która uwielbia prace w ogródku, a jej pasją było słuchanie opowieści jej dziadka z I wojny światowej. Pra, pradziadek Emila służył w wojsku austro-węgierskim, a pradziadek Stanisław zdobywał medale za ofiarność w czasie ratowania ludzi podczas pożarów. Wspaniałe jest to, że poznajecie historie swoich rodzin, a pamięć o ludziach trwa przez lata.
        Emilia Marcisz przedstawiła zainteresowania babci Dorotki, która lubiła koszykówkę, czytanie książek i skakanie w gumę. Babcia Halinka lubiła grę w „dwa ognie” i robiła na drutach. Natomiast dziadkowie; Marek- uwielbiał pływanie i jazdę na łyżwach i grę w hokeja na lodzie, a dziadziu Janek jazdę na rowerze i motorowerze.

Swoich kochanych dziadków przedstawiła Nikola. Babcia Ewa interesuje się do dzisiaj gotowaniem i pieczeniem. A dziadzio Jurek lubił chodzić na grzyby, zbierał znaczki i rozwiązywał krzyżówki.

Dziękuje tym uczniom, którzy pomimo pięknej pogody i zbliżających sie wakacji przygotowali sie do prezentacji.

Wychowawczyni: małgorzata Mroczka