• NAGRODY W KONKURSIE PLASTYCZNYM  KARTKA ŚWIĄTECZNA MIASTA JASŁA
      • NAGRODY W KONKURSIE PLASTYCZNYM KARTKA ŚWIĄTECZNA MIASTA JASŁA

• 15.12.2023 11:23
      •   Uczniowie naszej szkoły licznie przystąpili do tegorocznej edycji konkursu plastycznego organizowanego przez Urząd Miasta w Jaśle. Łącznie wykonano 16  prac konkursowych z klas 1-3 oraz 21 z klas 4-7. Celem konkursu było propagowanie tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi, rozwijanie kreatywności i zainteresowań plastycznych dzieci i młodzieży oraz przedstawienie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia oczyma dzieci.
                        Spośród 202 prac, które wpłynęły na konkurs, jury wyłoniło zwycięzców, w gronie których znalazł się:
        Wiktor Lignar z klasy I otrzymując II miejsce w kategorii klas 1-3.
        Trzy uczennice otrzymały wyróżnienia:
        Maja Warchoł z kl. IIA
        Julia Gajoska z kl. 7A
        Blanka Smagacka z kl.7B
                        Nagrodzone kartki, wraz życzeniami burmistrza i przewodniczącego Rady Miejskiej Jasła, zostaną wysłane do samorządów, parlamentarzystów, instytucji oraz organizacji współpracujących z miastem.
        Gratulujemy naszym uczniom i bardzo cieszymy się z ich osiągnięć !!!
        Zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu!
        Małgorzata Szewczyk
        nauczyciel plastyki