• Wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Wiosenny spacer po Jaśle"

• 09.05.2024 12:47
      • Celem konkursu była prezentacja twórczości dzieci ukazująca piękno miasta Jasła wiosenną porą, zwrócenie uwagi dzieci na ciekawe miejsca w Jaśle, pogłębianie poczucia tożsamości regionalnej oraz zachęcenie do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym, oraz dla uczniów klas I-III i  IV-VI. Organizatorzy konkursu to: Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle oraz Muzeum Regionalne w Jaśle.
                        Do konkursu przystąpiły trzy dziewczynki z klasy III: Lena Rzońca, Zuzanna Myśliwiec oraz Liliana Gorczyca. Komisja konkursowa przyznała wyróżnienie Lenie Rzońcy, która na swojej pracy przedstawiła ławeczkę Jerzego ,,Dudusia" Matuszkiewicza - nową atrakcję w naszym mieście.
                        Gratulujemy Lenie wyróżnienia i zachęcamy do udziału w następnych konkursach plastycznych!