• 27.05.2019 16:10
        • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu" dla kalsy 2b !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już 4 czerwca "Szkoła na widelcu" odwiedzi naszą szkołę, w której Grzegorz Łapanowski poprowadzi dla klasy 2b pokaz kulinarny i wręczy wspaniałe nagrody!!!

Kochani, ogromne gratulacje dla całej klasy 2b wraz z panią wychowawczynią Małgorzata Mroczką -koordynatorem programu "Szkoła na Widelcu" w naszej szkole.!

To nagroda za ogromna pracę, ale także i kolejny krok do poszukiwania źródeł zdrowego jedzenia.

Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Szkoła na widelcu i Grzegorz Łapanowski nie możemy się Was doczekać!
          Zapraszamy do naszego pięknego Jasła!

Wyniki konkursu: Wyniki konkursu

• ALFABET PRZYRODY

• 17.06.2019 10:01
        •  W środę 22 maja czwartoklasiści  Julia Bora, Katarzyna Schabińska oraz Radosław Szarzyński wzięli udział w  XI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych ALFABET PRZYRODY organizowanym przez  Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle.

Uczestnicy prezentowali tekst o przyrodzie i ekologii. Był to debiut na scenie naszych uczniów. Gratulujemy odwagi i wiary we własne możliwości.

Julia Bora otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy!!!
        • WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE MUZYCZNYM

• 27.05.2019 13:38
        • Nasze uczennice Hania Schabińska z klasy 2A i Weronika Różycka z klasy 2B zdobyły wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie „PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO”
          pod hasłem „Na ludową nutę

Serdeczne gratulacje dla dziewczynek – uczniowie i wychowawcy: Aleksandra Sokołowska i Małgorzata Mroczka

• OWOCOWE CZARY MARY

• 27.05.2019 13:18
        • Uczniowie z klasy 2B – Laura Piekarz, Blanka Smagacka i Kacper Żyra  zdobyli wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie „OWOCOWE CZARY MARY”.

Musieli się wykazać umiejętnością obierania, krojenia i dekorowania. Z zakupionych owoców i warzyw wykonali bezludną wyspę z dużą ilością drzew, krzewów i zwierząt. Na drzewie można dojrzeć gniazdo ptaka. Na wyspie znajdują się jeże, myszki. Do wyspy dopłynął rozbitek. Z pozostałych produktów wykonali szaszłyki owocowe i ozdobili je świeżą miętą.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć.Owocowe czary mary

Gratulujemy!

• II miejsce w w Konkursie o ruchu drogowym!

• 20.05.2019 13:20
        • W dniu 26 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 11 w Jaśle odbył się w  finał miejski konkursu Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego organizowany przez Polski Związek Motorowy. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów szkół podstawowych w Jaśle. W tej edycji wzięło udział dziesięć drużyn, wśród których cztery drużyny z klas IV-VI oraz sześć drużyn z klas VII-VIII i gimnazjum.

Uczniowie z naszej szkoły  w składzie:
          Julia Daniło, Małgorzata Janik, Nataniel Bajorek oraz Kacper Czarny
          zajęli II miejsce.